O firmie

FIRMA

Jesteśmy organizacją handlowo - importową, która dysponuje obszerna wiedzą na temat produktów segmentu non-food, oraz możliwościami produkcyjnymi w krajach Dalekiego Wschodu. Uważamy, że w czasach olbrzymiej podaży podobnych do siebie produktów na rynku, ważnym argumentem dla sukcesu naszych partnerów handlowych i dla naszego jest opracowywanie nowych produktów posiadających własną tożsamość.

TRENDY

Przewidując, obserwując i szybko reagując na panujące trendy nasze artykuły są zawsze aktualne. Poza stałą kolekcją asortymentową przygotowujemy naszym Klientom nowości sezonowe w specjalnych ofertach promocyjnych, co przekłada się na ich dodatkowe profity.

NASZ TEAM

Jesteśmy team'em, dla którego jakość i trwałość kontaktów z Klientami jest zawsze na pierwszym miejscu. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę, by lepiej Wam służyć i sprostać Waszym wymaganiom. Oferujemy przyszłościowe rozwiązania handlowe, planując gotowe koncepty sprzedażowe. Dostawy odbywają się punktualnie i niezawodnie.

PRIORYTET

Priorytetem firmy jest doskonalenie każdego produktu, tak abyś otrzymał finalnie dopracowany artykuł będący efektem naszych pomysłów i naszych Klientów.

CEL

Naszym celem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie z oferowanych przez nas produktów, ich funkcjonalności, jakości i adekwatnej ceny.

ROZWIĄZANIA

Państwa potrzeby oraz chęć ulepszania życia codziennego są dla nas wyznacznikami do poszukiwania trwałych i nowatorskich rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl